מי אנחנו?

למה הקמנו את JumpIn?

במשפט אחד: כדי להעניק לכם, אנשים מוכשרים, יצירתיים ובעלי מוטיבציה, את ההזדמנות לחולל שינוי אמיתי ולהפוך את הכישרון לקריירה.

ברוכים הבאים ל-Jumpin, מכללה לשיווק דיגיטלי המכשירה עובדים לתפקידים עם ביקוש גבוה בעולמות הדיגיטל ומלווה אותם, באמצעות תהליך השמה מדויק ומעמיק, עד לקריירה חדשה.

הכשרות. השמה. סוכנות.

להשתלב בשוק העבודה של העתיד.

אי שם בעשור הקודם, הבינה מנכ"לית ומייסדת Jumpin, מיה שהם, שהעולם מוצף במוחות מוכשרים מרקעים מגוונים שפשוט לא קיבלו הזדמנות שווה להשתלב בשוק העבודה.

מתוך ההבנה הזו, רתמה מיה את כל מה שהיא יודעת על עולם התעסוקה והקריירה וגיבשה מודל עסקי-חברתי שהפך מיד לסיפור הצלחה: מודל המשלב בין הכשרה להשמה עבור סטודנטים מכל גווני הקשת, מתוך מוטיבציה לייצר רווח כלכלי למעסיקים ובאמצעות גיוס הון אנושי נכון ומדויק.

4 סיבות טובות להתאהב ב- Jumpin

מהתעשייה – לכיתת הלימוד

נבחרת המרצות והמרצים של ב-Jumpin מגיעה מלב התעשייה ומצוידת בניסיון עשיר.

הם יודעים בדיוק מה צריך לעשות כדי להפוך קמפיין PPC לסיפור הצלחה ואיך בונים אסטרטגיית שיווק נכונה שמניבה תוצאות, כך שלצד הידע התיאורטי, תיהנו גם משלל כלים פרקטיים שיכינו אתכם לעולם האמיתי.

מקפיצים לכם קריירה

80% מהסטודנטים שלנו מוצאים עבודה בתחום הדיגיטל!

בין סיפורי ההצלחה של Jumpin תמצאו בוגרים שהשתלבו בחברות היי–טק, חברות פרסום מובילות וסוכנויות דיגיטל. הנתון המפואר הזה הוא תוצאה ישירה של המודל הייחודי שלנו, המוכיח את עצמו כל פעם מחדש: מיון קפדני וליווי תעסוקתי אישי החל מהיום הראשון.

מלגה להצלחה


המלגות שלנו יסדרו לכם עד 75% הנחה מעלות הקורס!

הודות לעמלות המיון וההכשרה שאנו מקבלים ממעסיקים, הסטודנטים שלנו נהנים ממחיר מסובסד עבור קורסי הדיגיטל השונים. סבסוד נוסף ניתן לסטודנטים הלומדים בקורסים במקצועות ההייטק, הודות לזכייתה של Jumpin במכרז הרשות לחדשנות.
חדש! מהיום, תוכלו להשתמש במענק לחיילים משוחררים לתשלום עבור הקורס!

בסוף (וגם בהתחלה), כולנו הופכים למשפחה

בלי החלק המבאס של להוריד את הפח, לריב על השלט או להגיע לארוחות שישי 😊

גם בתום ההכשרה, אנחנו תמיד כאן בשבילכם, עם סיוע, הכוונה, ליווי מקצועי וכל מה שיסייע לכם לצאת לעולם הגדול.

שני שלבי ההכשרה
שיוצרים סיפור הצלחה

Jump-Start

כל מה שצריך ללמוד לקראת קריירה בעולם הדיגיטל, כולל תהליך מנטורינג אישי:

Jump-In

רגע לפני שקופצים לקריירה מוצלחת, מקבלים "טבילת אש" בעולם האמיתי:

CEO ומייסדת JUMPIN בעלת BA בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת ת"א. MBA עם התמחות בעסקים חברתיים מהמכללה למנהל ותעודת הנחיית קבוצות מסמינר הקיבוצים. מעל 10 שנות ניסיון בבנייה וניהול תוכניות חברתיות בתחומי התעסוקה והחינוך, ליווי והכוונה תעסוקתית ואקדמית של אוכלוסיות מודרות, יצירת שיתופי פעולה בין מגזריים

מיה שהם

Founder & CEO

בעל BA בסטטיסטיקה ו - MBA בתכנית ה- Executive באוניברסיטת ת"א. בעל ניסיון של 15 שנים בתחום השיווק הדיגיטלי עם ניסיון בניהול והקמת מחלקות שיווק ומדיה דיגיטלית, ניהול צוותים וניהול לקוחות בישראל ובחו"ל. ברק מנהל את סוכנות השיווק הדיגיטלי מבית JUMPIN

ברק דימנשטיין

Co-founder CMO & Lecturer

מעל 5 שנות ניסיון בניהול תוכניות והתמחות בקריירה. MA בניהול ומנהיגות חינוכית, BA במדעי ההתנהגות. ניסיון בליווי קריירה, ניהול תוכניות מנהיגות ושותפויות.

מור טל

Partnership & Product Manager

בעלת תואר שני מחקרי בחינוך ותואר ראשון בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ותקשורת, מהאוניברסיטה העברית. ניסיון של 8 שנים בניהול קהילות, הנחיית קבוצות והובלת פרוייקטים חינוכיים וחברתיים. ניסיון רב בהובלת תהליכים של שינוי חברתי והנעת מתנדבים לפעולה.

גלי גברוביץ'

Head Of Talent Development

בעלת תואר BA בתקשורת שיווקית וניסיון רב בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי. מנהלת את תחום הסושיאל והתוכן בסוכנות JUMPIN. חולת אינסטגרם וקנבה, ואלופה במצגות. מה אני אוהבת בדיגיטל? שזה מרחב שמחבר בין אנשים, ומקור בלתי נדלה ליצירתיות ויצירת ערך.

יעל סנקביץ

Social Media & Clients Manager

ענבל שהם

Admin

בעלת B.A במדעי ההתנהגות עם התמחות בייעוץ ארגוני. מעל 6 שנות ניסיון בעולם ההשמה, משאבי אנוש וניהול הצלחת לקוחות. ניסיון רב בליווי והדרכת עובדים ובהובלת תהליכים ארגוניים בתחום הקריירה.

חן כחלון

Employee Relations Manager

BA בכלכלה וניהול באקדמית ת"א יפו ו-MA בכלכלה מחקרית באוניברסיטת ת"א. בעלת ניסיון של 4 שנים כאנליסטית בהייטק ושנה התמחות בעולם משאבי אנוש. תואר ראשון ושני בכלכלה.

כרמן רושניק

Program Manager

BA במדעי המדינה ומזרח תיכון מאוניברסיטת ת"א וסטודנט לתואר שני במדיניות ציבורית בת"א. בעל ניסיון בפיתוח והובלת פרויקטים חינוכיים וחברתיים, הנחיית קבוצות והדרכת סדנאות בתחומים שונים.

לירן דרבקין

Program Manager

בעלת BA בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת אריאל עם התמחות במימון. ובוגרת קורס של שיווק דיגיטלי במכללת ג'ון ברייס. יש לי ניסיון בעבודה עם לקוחות, שיווק פנסיוני, שיווק דיגיטלי וניהול.

דורין יוסף

Program Manager

יוסי, 38. סמנכ"ל השיווק של חברת Adcore - סוכנות פרסום דיגיטלית בינלאומית המספקת פתרונות אוטומציה לקידום ממומן. ליוסי יש 10 שנות ותק בשיווק דיגיטלי עם התמחות בקידום ממומן ואסטרטגיה. במהלך הקריירה ניהול את הקידום הממומן של מספר רב של מותגים בארץ ובעולם בתקציבים של מיליוני שקלים בחודש. מנהל כיום את מחלקת השיווק והמוצר בחברה Adcore.

יוסי אלחנן

מרצה ל-Google Ads בקורס PPC

בעלים של Teddy Marketing, מנהל קמפיינים דיגיטליים PPC ופרויקטים של דיגיטל אנליזיס ומרצה בתחומים אלו.

חגי קרויזר

מרצה ל-Google Ads בקורס PPC​

מנהל שיווק דיגיטלי. מוביל פעילות אונליין בערוצים ממומנים בבלייזפוד, סטרטאפ בתחום ספורט-טכנולוגי. מרצה בתחום השיווק הדיגיטלי. בעבר מנהל צוות PPC בקוואליטי סקור. מנחה קבוצות, מאמן ושחקן כדור-מים.

יונתן שהם

מרצה ל-Facebook Ads בקורס סושיאל ותוכן

איש תוכן ותסריטאי. שותף במשרד השיווק הדיגיטלי "פיטפוט ", המתמחה בשיווק לארגונים, עמותות, עסקים קטנים ובינוניים וניהול קהילות. בנוסף, מנהל קורסים ומרצה בתחום השיווק הדיגיטלי במגוון מסגרות

עידו כהן

מרצה לניהול רשתות חברתיות

מנכ"ל סורטינו - סוכנות פרפורמנס מרקטינג בינלאומית. מומחה לקידום אתרים, קידום ממומן ומתן שירותי דיגיטל מא-ת'.

אלעד שלו

מרצה ל-SEO ו-Tag Manger בקורס PPC ו-Digital Expert

בעלת סוכנות בוטיק לקידום ממומן בדיגיטל. מרצה, מכשירה עובדים ומייעצת בתחום הקידום הממומן לחברות ובעלי עסקים, מדריכה מוסמכת מטעם פייסבוק.

עדי בר-אור סליקטר

מרצה ל-Facebook Ads
ו-Google Ads בקורס PPC

רפאל עוסק בתחום חוויית השימוש מזה שני עשורים. מנוסה בעבודה מול סטארטאפים קטנים כמו גם מול חברות גדולות כמו אמדוקס וטלפוניקה. וביל את תחום חוויית השימוש בקלאודין שנרכשה על ידי מיקרוסופט, היום משמש יועץ לחברות שונות בארץ ובחו"ל.

רפאל מנחם

מרצה מוביל בקורס UX

איש תוכן ותסריטאי. שותף במשרד השיווק הדיגיטלי "פיטפוט ", המתמחה בשיווק לארגונים, עמותות, עסקים קטנים ובינוניים וניהול קהילות. בנוסף, מנהל קורסים ומרצה בתחום השיווק הדיגיטלי במגוון מסגרות

עידו כהן

מלמד ניהול רשתות חברתיות בקורס סושיאל ותוכן
ו-Digital Expert

מנהלת קמפיינים ושותפה במשרד פרסום F5 Digital המתמחה בשיווק דיגיטלי. מתמחה בניהול קמפיינים בפלטפורמות דיגיטליות: רשתות חברתיות, גוגל, שיווק באמצעות תוכן ומרצה לשיווק דיגיטלי במגוון מסגרות.

אורית תשובה

מלמדת Google Ads בקורסDigital Expert ירושלים
ו-PPC

10 שנות ניסיון בשיווק דיגיטלי והתמחות במדיה ברשתות החברתיות. עבדה בבלינק 7 שנים בניהול מחלקת המדיה וההפקות ב-3 שנים האחרונים ניהלה במקאן צוות מדיה המתמחה באיקומרס. כיום מנהלת את מחלקת הסושיאל של מקאן

הגר רפאל

מרצה ל-Facebook Ads בקורס PPC ו-Digital Expert

ב-5 האחרונות עוסקת בייעוץ וניהול קהילות ושיווק דיגיטלי, ומרצה בתחומים האלה. מנהלת תחום ידע ותקשורת דיגיטלית של מנהל חינוך בעיריית תל אביב יפו ובעבר ניהלה את קהילת Supergirls זה אופי, קהילת פייסבוק של 90,000 נשים. דניאל מתנדבת בתחומים של קידום נשים וקהילת הלהט"ב ועושה מנטורינג למנהלי קהילות במגזר השלישי.

דניאל חן

מרצה מובילה בקורס סושיאל ותוכן מומחית בניהול קהילות

בעלים ומנכ"ל משותף של סוכנות הפרסום F5. הסכנות מתמחה בתהליכי מיתוג, הקמה וניהול נכסים דיגיטלים ופרסום ממוקד במרחב הדיגיטלי. בנוסף אריה מלמד כבר למעלה מעשור נושאים שונים עם התמקדות לתהליכי מיתוג ופרסום בדיגיטל

אריה חכים

מרצה ל-Facebook Ads
בקורס PPC

מנהל קמפיינים, איש דאטה ואסטרטגיה שיווקית עם למעלה מ-5 שנות ניסיון במגוון שווקים ותעשיות. מלווה ומייעץ לחברות וסוכנויות בתחום השיווק הדיגיטלי בארץ ובעולם.

סהר סימיס

מרצה

7 שנים בעולם המדיה החברתית. חוקרת, מרצה ויוצרת תוכן דיגיטלי. מומחית אסטרטגיה, קריאיטיב, וניהול קהילות ותוכן במדיה חברתית במגזר הציבורי, הפוליטי והשלישי. בעבר מנהלת יחידת הסושיאל של עיריית תל-אביב-יפו וכיום יועצת ומנהלת פרוייקטים דיגיטלים כעצמאית.

יפעת מור

מרצה

שותפים
לדרך.

כשלצידנו עומדים מעסיקים מהתעשייה, אקסלרטורים, גופים חברתיים וחברות מובילות בעולם הדיגיטל – איך אפשר שלא להצליח?

מגיע לכם להגשים חלומות.

מגיע לכם להאמין בעצמכם, לעשות שינוי, לחשוב בגדול, להפוך את הכישרון הטבעי והיכולות שלכם להתחלה חדשה ולקבל את הכלים הטובים ביותר כדי להצליח בתפקיד שמעניין אתכם.
בקיצור, מגיע לכם Jumpin!

רוצים להקפיץ את הקריירה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.